Kurumsal

Geçmişten günümüze GS Mühendislik İç Mimarlık

GS Mühendislik İç Mimarlık

Hikayemiz

Yaptığımız işin binalar üretmekten çok daha fazlası olduğunun farkındayız, bu nedenle insan odaklı, efektif, ekonomik ve sürdürülebilir yaşam alanları tasarlayarak hayata değer katıyoruz. İnsan odaklı mimari projelerimizle, bilimin ışığında, felsefemizin hayat bulmasını sağlıyoruz… Mimari projelerimizde, karmaşadan uzaklaşarak, sadeliğin mükemmelliğine ulaşmaya çalışıyoruz.
 
Biz demeyi başarmış uzman, deneyimli ve yaratıcı mimar, iç mimar, peyzaj mimarı ve tekniker ekibimizle, felsefemizi yansıttığımız alışveriş merkezi tasarımı, otel tasarımı, hastane tasarımı, üniversite binaları tasarımı, ofis binaları tasarımı, toplu konut ve residence projelerini sürdürmeye devam ediyoruz.
Yasal şart ve mevzuatların çok ötesinde kriterlerimizle, müşteri memnuniyetini ve insan odaklı çalışmalarımızla dün olduğu gibi yarın da sizler için geleceği tasarlamaya devam edeceğiz.
 
 Şirketimiz deneyimli tasarımlarıyla her türlü üretimde bilgisini ve sezgisini kullanarak mekanı,malzemeyi ve ışığı temel alır. Bu üretimi doğa ve insan merkezli bir çerçeveye oturtmayı ilke edinmiştir.
 
Firmamız tüm iç ve dış mekan dekorasyonları ve tüm projeler alanında hizmet vermektedir.
 
Firmamız tarafınca üstlenilen işler, proje veya konseptin analiz, araştırma , eskiz , etüt ve tasarımıyla başlayıp , tüm detaylar en küçük ayrıntısına kadar çözülerek gerçekleştirilir. Bu hizmetlerde amaçlanan ; yalnızca özgün bir mimari oluşturmak değil, aynı zamanda işverenin yatırımının  optimizasyonunu sağlamak üzere doğru malzeme seçimi ile akıllı üretim metodları ve detay çözümleri geliştirmektir.
 
Amacımız; teknoloji ve iletişimin hızla geliştiği günümüzde doğru, hızlı ve güvenilir işletme anlayışıyla hizmet vermektir.
 
GS Mühendislik İç Mimarlık konsept projelerin tasarım ve sunumlarından başlayan konut, ofis , fabrika , restoran , mağaza , villa v.s. ve tüm iç ve dış mekan dekorasyonları ve ürün tasarımlarından bunların projelendirilip uygulanmasına dek varan bir yelpazede hizmet  vermektedir.