hizmetlerimiz

Kaliteli Hizmet Uygun Fiyat Avantajları

Spor Salonu Projeleri

İstediğiniz her türlü projenizin üzerinde çalışarak sizlere istediğiniz doğrultuda kaliteli bir hizmet sunmak bizi mutlu edecektir.
Kaliteden hiç bir zaman ödün vermeyen firmamız sayesinde spor salonunuzun dizaynı açısından son derece yerinde bir karar vermiş olacaksınız. Bu size devamlı bir şekilde kazanç olarak dönecektir. Farklı tarzda dizayn edilmiş yeni spor salonunuz sayesinde her zaman rakiplerinizin bir adım önüne geçmek ve tercih edilen bir spor salonu haline gelmek sizin elinizde!

diğer hizmetlerimiz

İç Mimarlık

GS Mühendislik ve Mimarlık olarak her biri kendi alanında bilgi ve deneyim sahibidir.

Mimar-mühendis ekibimiz ile mimari ve iç mimari alanında keşif, proje çizimi, 3 boyutlu (3D-Render) proje tasarımı, danışmanlık, metraj ve uygulama hizmetleri vermekteyiz. Mekan tasarımında çözümler üreten tasarım ekibimiz, ara süreçleri değerlendirmekte ve süreçler içerisinde farklı departmanların entegre çalışmasını sağlamaktadır. Konut, ofis, mağaza – showroom, fabrika, imalathane, atölye ve cafe yapılarında Mimarlık, dekorasyon ve iç Mimarlık, tasarım, danışmanlık, tadilat ve uygulama alanlarında anahtar teslimi birçok başarılı projeye imza atmış bulunmaktayız.
Daha Fazla Bilgi

Okul Projeleri

Okul Konsept:Okullarımız, çocuklarımızın eğitim gördükleri mekanlar…

Ahşabı her alanda bir sanat olarak işleyen GS Mühendislik İç Mimarlık için okulların yeri her zaman farklı olmuştur. İster özel olsun, isterse de devlet okulu olsun hiç bir fark gözetmeksizin en iyi malzeme ve en iyi işçilik ile sizlerin beğenisine sunacağımız Okul İç Dizayn çalışmalarımız sizlere özel olarak en uygun fiyat garantisi ile hizmetinizdedir.
 
Okullarımızda ahşabın doğallığı, sakinliği, saflığı ve dinlendirici özelliğini en iyi bir şekilde işleyerek değerli öğrencilerimizin eğitimlerini en iyi bir şekilde gerçekleştirmesinde ufakta olsa bir katkıda bulunmak düşüncesiyle artı bir motivasyonla çalışıyoruz! Okul konsept dizaynlarında gösterdiğimiz hassasiyeti ilk günden itibaren sizlerde hissedeceksiniz…
 
Okul danışmasından, kapılarına, tahtasından, sırasından, masasına ve dolaplarına kadar her türlü çalışma için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Daha Fazla Bilgi

Daire İç Dizayn

Daha Şık ve Doğal Bir Daire İç Dizayn Modelleri

GS Mühendislik İç Mimarlık olarak edindiğimiz temel amaç daha şık, daha kaliteli ve içinizi ısıtacak modern daire içi dizayn tasarımlarımız ile memnuniyetinizi yüzünüzdeki mutlu bir tebessümde görmektir.  Bu memnuniyeti şimdiye kadar nasıl ki ahşaba olan aşkımız ve bizim gibi ahşaba karşı tutkusu olan siz değerli müşterilerimiz sayesinde sağladıysak aynı şekilde tutkuyla en üst seviyelere ulaşma hedefindeyiz. Bir marka olarak çok iyi biliyoruz ki; kazanmak asla maddi bir unsur değildir! Kazanmak asli olarak karşınızdaki kişiyi memnun edebilmek, kazanmak değer vermek ve değer görmektir.
 
 Birbirinden güzel tasarımlarımız ve örnek çalışmalarımız bizim tarafımızda değil, sizler tarafından beğeni kazandığı için güzel ve özeldir. Sizler de daire içi dizaynlarınız için diğer müşterilerimiz gibi en kaliteyi tercih edin ve rahat edin! Ahşap Mutfak dizaynı ve akrilik dolaplarınız için tercih edebileceğiniz en iyi firmanın adıdır GS Mühendislik İç Mimarlık
Daha Fazla Bilgi

Mağaza İç Dekorasyon

Mağaza iç dekorasyonu ve iç dizayn konsept çalışmaları için GS Mühendislik İç Mimarlığı seçmeniz için bir çok sebep var!

Özgür bir tasarım ruhuna sahip alanının en iyisi olan ustalarımız sayesinde hayallerinizdeki mağaza dizayn konseptine rahatlıkla ulaşabileceksiniz. Ahşabın zarafeti ile sıradan bir mağaza olmaktan kurtulacak  ve markalaşma yolunda büyük bir adım atmış olacaksınız. En güzel farklı mağaza dizaynlarımızın sayısı her geçen gün artmakta! Sizler de diğer memnun müşterilerimiz gibi en uygun fiyatlara en şık ve kaliteli bir mağaza sahibi olmak istiyorsanız, yapmanız gereken tek şey firma yetkililerimiz ile iletişime geçmek olacak.
 
A'dan Z’ye tüm mağaza dizayn birikimimizi dilerseniz modern bir görünüm ile, dilerseniz de otantik bir doku ile beğenilerinize sunabiliriz. Aşağıdaki örnek çalışmalar sizlere yaptıracağınız çalışma konusunda fikir vermesi açısından önemli! Sizlerin farklı fikir ve özgür görüşleriniz bizler için çok değerli!
 
 
Daha Fazla Bilgi