hizmetlerimiz

Kaliteli Hizmet Uygun Fiyat Avantajları

Mühendislik / Proje Çizimi

Tüm müşterilerimiz için çalışmalarımıza yapılanma analiz raporu hazırlayarak başlıyoruz. İnşaat yapılması planlanan arsanın imar durumunu inceliyor, mevzuat ve kanunların sağladığı haklardan maksimum yararlanarak, müşterimizin taleplerine en uygun inşaat yapılabilir alan ve satılabilir inşaat alanlarına ulaşmayı hedefliyoruz.
Bu alanlara en uygun blok yerleşimlerini tasarlayıp, ruhsat ve iskan bilgileri, tadilat ve tamir izinleri, kaçak yapı statüsü gibi bilgileri de içeren kapsamlı bir rapor hazırlıyoruz. Bu sayede yatırımcıların bütçe ve taleplerine en uygun ve sorunsuz yatırımı bulmasını sağlıyor, henüz projelendirme aşamasına geçmeden, projenin genel tablosunu, beklenen sonuç ve süreçleri, müşterilerimizle paylaşıyoruz.
 
Mimarı tasarım ve projelendirme aşamasında, ekibimiz bünyesindeki tecrübeli yüksek mimar ve mimarlarımızla, müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak amacıyla yola çıkıyor, özgün ve estetik tasarımlar üretmeye çalışırken aynı zamanda imar mevzuatına uygun çözümler yaratıyoruz.
 
Tasarımı tamamlanan projelerimizi, 3. boyuta taşıyor, hazırladığımız 3D görsel ve prezentasyonlarla müşterilerimizi projenin final haliyle henüz inşaat başlamadan tanıştırıyor, satış ve pazarlama ekiplerine gerekli olan görsel materyalleri temin ediyoruz.
 
Mimari projemizi tasarlarken, eş zamanlı olarak, haritacılık işlemleri, zemin etüd çalışmaları, mekanik projesi, elektrik projesi, statik projesi, iskele projesi, iksa projesi, peyzaj projesi, ağaç rölöve çalışmaları, sıhhi tesisat atık su ve içe suyu projesi, yapı aplikasyonu ve TUS belgesi, enerji kimlik belgesi gibi inşaat ruhsatı için gerekli olan tüm kalemleri aynı anda koordine ediyor, mimari tasarım projesiyle superpoze ediyoruz. Tasarımlarımızın fonksiyonel ve görsel olarak mükemmel olmasına gösterdiğimiz özeni, aynı zamanda en kısa sürede inşaat ruhsatı alması için de gösteriyor, bu sayede proje terminlerini minimuma indiriyor, müşterilerimizin zaman ve kar elde etmesini sağlıyoruz.
 
Ruhsatı alınan mimari projemize uygun, uygulama ve iç mimari projelerini de uzman kadromuzla hazırlıyor, mevzuata uygun olarak hazırlanan uygulama projelerimiz sayesinde, projenin iskan belgesini de en kısa zamanda almasını sağlıyor, müşterilerimize bu süreçte A’dan Z’ye ihtiyaçları olan tüm hizmetleri tek çatı altında sunuyoruz.
 
Yapının eski eser olması durumunda da, tecrübeli restorator ve mimarlarımızla, eski eser konumundaki gayrimenkullerin rölöve, restitüsyon ve restorasyon projelerinin hazırlıyoruz. Anıtlar Kurulu’nda projenin onaylanması ve ruhsata kavuşması için A’dan Z’ye danışmanlık hizmeti veriyor, müşterimizin talep etmesi halinde, uygulama aşamasında da destek vermeye devam ediyoruz.

diğer hizmetlerimiz

İç Mimarlık Proje Danışmanlık Hizmeti

Ofis, konut, mağaza, sanayi ve endüstri yapıları, eğitim, turizm, sağlık gibi sosyal yapıları mimari proje ve danışmanlık hizmetlerinin verilmesi.

Sürecin en doğru teknik, en doğru süre, en ekonomik şekilde geliştirilmesi, karşılaştırmalı alternatifler hazırlanması, disiplinler arası ortak çalışma ortamının oluşturulması dikkat edilen unsurlardır.
Daha Fazla Bilgi