hizmetlerimiz

Kaliteli Hizmet Uygun Fiyat Avantajları

Konut Dekorasyonu

Yaşam alanınızı daha fonksiyonel, estetik ve sanatsal dokuya sahip bir alan olarak şekillendirmek istiyorsanız firmamız konusunda uzman ekibiyle sizleri beklemektedir.
  Konu dekorasyon olunca, işin esasını kişisel beğeniler şekillendirmekte ve sanatsal altyapısı sağlam, usta bir ekiple çalışmak, şart olmaktadır. Uygulamacı her ne kadar konusunda uzman olursa olsun, müşterisinin isteklerini tam anlayamıyor ve doğru yönlendirmeler yapamıyor olabilir.
 
 GS Mimarlık Mühendislik, dekorasyon felsefesini öncelikle müşteri istek ve beğenilerini esas alacak şekilde, sanatsal, mimari ve teknik esasların ışığında mekanları tasarlamak ve bunu doğru şekillerde uygulayıp hayata geçirmek mantığı üzerine kurmuştur. Elbetteki bu uygulama ve hizmetler sadece yeni yapılara yönelik olarak düşünülemez.Mevcut yapılarda da zamanla bu tip ihtiyaçlar oluşabilir.Dolayısıyla firmamız aynı zamanda yapının niteliğine göre rekonstrüksyon ve restorasyon çalışmalarını da yapmaktadır.Esas olarak mevcut yapılarda bu çalışmaları, yapı ve objeler üzerinde sanatsal ve kültürel değer tespitleri şekillendirir.Kamuya ait yapılarda bu tespitler kanunlar çerçevesinde biçimlenirken, şahsa ait mülklerde kişinin talep ve istekleri ön plana çıkmaktadır.Kordon yapı bu konuda her zaman müşterisini doğru yönlendirme ve ister kamu ister kişiye ait olsun kültürel değerleri koruma yönünde titizlik göstermektedir.

 

diğer hizmetlerimiz

Ofis Dekorasyonu

Evler gibi çalışma ortamları olan ofislerinde dekore edilmeleri gerekir.

Unutmayalım ki ofis bir iş yeridir, iş yerine ise misafirler gelebilir. İş adamlarını ağırlayacak olan ortamında kaliteli ve seçkin olması gerekiyor. Başarılı bir iş hayatı için resmiyetten fazla uzaklaşılmadan ciddi ve iç açıcı bir dekorasyon yapılmalıdır. Böylece ofise iş görüşmesi için gelecek olan iş adamları veya kadınları ofisin dekorasyonundan yola çıkarak kişilik analizi de yapabilirler. Göze hoş görülen ofis dekorasyon örneklerine baktığımızda siyah ve beyaz renklerin fazlaca kullanıldığı dikkat çekmektedir. Yine ferah bir ofis için aydınlatma konusuna da dikkat edilmelidir. Aydınlık bir ofis insanı sıkmaz ve buda işte başarıyı getirir. Yine enerji veren renklerde unutulmamalıdırlar. Kırmızı, turuncu, yeşil gibi renklerde ufak detaylar kullanılabilir. Tabii ki unutulmaması gereken nokta ofis dekorasyonunda dikkat edilmesi gereken nokta; yaptığınız iştir. Eğer bir reklamcı ya da yazılımcı iseniz rengarenk bir ofis hiç kimseyi rahatsız etmezken bir Broker iseniz çok müşteri kaybetmenize sebep olur.
 
Kurumsal firmaların, şirket kimliğini yansıtması ve çalışanlarından maximum verim almasının yolu modern, modüler ve fonksiyonel ofis dekorasyonu tasarımı & uygulamaları ile mümkündür. Kişi merkezli ofis dekorasyonunda; firma faaliyetleri, yapılan işler ve çalışanların ihtiyaçları göz önünde bulundurularak mekan kurgusu yapılmalıdır. Mekan kurgusunda kullanılan materyallerin yanı sıra kullanılacak hareketli mobilyalar da önem taşımaktadır. Ergonomik, rahat, kullanışlı mobilyalar tercih edilmelidir. Ofis dekorasyonunda, hem yöneticilerin hem çalışanların ferah ve huzur içerisinde çalışacağı, gerekli yalıtım önemlerinin alındığı, geçirgen, sirkülasyonun çalışma ortamını etkilemeyeceği çözümler kullanılmalıdır. Aydınlatma, iklimlendirme ve ısınma sistemleri için mekan büyüklüğü ve yoğunluğuna göre profesyonel destek alınmalıdır.
 
Zamanla firmaların büyümesi ya da değişen teknolojiler sonucu mevcut birimler ihtiyaçları karşılamadığında kullanıcılar bu durumdan olumsuz yönde etkileyeceğinden dolayı ofis dekorasyonu yenilenmelidir.

 

Daha Fazla Bilgi

Güzellik Merkezi Dekorasyonu

BAY ve BAYAN Kuaförlerinin tüm ihtiyaçlarını biliyoruz ve onlara tüm bu konularda destek oluyoruz. Anahtar teslim salonlarımız için lütfen telefonla bilgi alınız.

İç mimari tasarım herhangi bir mekanın içini tasarlama sürecine denir. Alanların verimli ve şık kullanılmasına yönelik yapılan iç mekan tasarlamaları, planlama, estetik ve teknik çözümler sonucu başarıya ulaşır.
 
İç mimarlık olarak adlandırılan tasarım ve sonuç süreçlerinin tamamı kişilere işlevsel yaşam alanları katmak ve görsel ambiyansı sağlamak için yapılır. Pek çok faktör iç mekan tasarımında rol oynar.
 
Görsel faktörler(renk, ışık, biçim),
Dokunsal faktörler(yüzey, şekil, doku),
İşitsel faktörler(gürültü, yankı).
Tasarımcı ilgili materyallerini doğru kullanarak gerekli olan estetikliği yaratır. Bir nevi nesnelere şekil verir. Tasarımcının mobilyalar ve aksesuarlar ile renkler hakkında geniş bilgiye sahip olması gerekir. İç mekan tasarımı yapanların en çok kullandığı malzemeler:
 
mobilya,
aydınlatma,
halı ve zemin kaplamaları,
boya ve duvar kaplamaları,
cam,
metal,
demirbaşlar,
sanat eserleri
İç Mimar Ne Yapar?
İç mimar kişilerin yaşam alanlarını kullanışlı ve şık hale getirmek için farklı eşya ve aksesuarları kullanarak tasarım yapan kişidir. Daha iyi, sağlıklı, güvenli ve rahat bir fiziki bir ortam tasarlarlar. Kişilerin yaratıcılığı en önemli faktör olarak görülür.
 
İç Mekan Tasarımı ve Dekorasyon Arasındaki Fark Nedir?
İç mekan tasarımı, iç mimarlar tarafından yapılan ve her detayın teknik olarak hesaplanmasını gerektiren bir süreçtir. Dekorasyon ise iç mimarlığın bir bölümünü oluşturan ve daha çok kişisel zevklere göre tasarımın yapıldığı süreçtir. İç mimarın mekan tasarlamasından sonra farklı zevklere göre dekorasyon süreci tamamlanır. Her iki süreç de zevkli ve kreatiftir.
Daha Fazla Bilgi